• Prezydium Rady Rodziców

Bożena Smolińska

Skarbnik

Marek Łączny

Numer rachunku bankowego Rady Rodziców Zespołu Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej‐Curie w Płocku

Bank Pekao S. A., I Oddział w Płocku
        Nr konta bankowego: 44 1240 3174 1111 0011 0068 4895

Na rachunek bankowy Rady Rodziców można dokonywać indywidualnych i zbiorowych wpłat.

W tytule wpłaty należy podać:

• imię i nazwisko dziecka,
        • klasę,
        • czego dotyczy wpłata (składka na Radę Rodziców, indywidualne darowizny itp.).

Otrzymane środki finansowe, zgodnie z regulaminem Rady Rodziców, przeznaczone są na pomoc materialną (pośrednią i bezpośrednią) uczniom tj.: nagradzanie uczniów za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, turniejach, olimpiadach i zawodach sportowych, za współzawodnictwo indywidualne i klasowe, za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu, wspieranie działań pozalekcyjnych organizowanych w szkole i przez szkołę, zakup pomocy dydaktycznych oraz finansowanie innych wydatków wspierających działania szkoły.